Meklēt ziņās

Meklēt tuvāko servisa centru

Ievadiet savas automašīnas zīmolu!

BMW X8 M būs visspēcīgākais M-modelis vēsturē.

Britu autožurnāls atklāja zināmu informāciju par gaidāmo BMW X8 M. Jo īpaši publikācija apgalvo, ka flagmaņa krosovers kļūs par visspēcīgāko M modeli zīmola vēsturē, saņems hibrīda spēka piedziņu un četru riteņu piedziņu ar iespēju piespiedu kārtā atvienot priekšējo asi, piemēram, M5 sedans. .

Publikācijā tiek apgalvots, ka X8 M ir iebūvēts apzīmējums Project Rockstar un tas ir PHEV tipa hibrīds. Jaunums tiek aprakstīts kā neo-SUV, X6 M un M5 sajaukums - modeļa sedans it kā iegūst visu riteņu piedziņas transmisiju ar pārslēdzamu priekšējo asi. Krosoveru vadīs benzoelektrostacija, kuras pamatā ir V8 4.4 biturbo dzinējs, kuru papildina 200 zirgspēku jaudas eDrive dzinējs, kura kopējā atdeve pietuvosies 750 zirgspēkiem un 1000 Nm griezes momentam.

IX3 un iNext modeļi kopīgi izmantos elektriskās tehnoloģijas ar nākotnes M flagmani. Tas attiecas gan uz eDrive vienību, apvienojot elektromotoru, transmisijas un spēka elektroniku vienā modulī, gan vilces akumulatoru. "Uzlādēta" hibrīda pirmizrāde notiks vai nu 2021. gada beigās, vai 2022. gada sākumā.