Meklēt ziņās

Meklēt tuvāko servisa centru

Ievadiet savas automašīnas zīmolu!

 

Smart nolēma izlaist crossover.

Daudzus gadus Smart ignorēja krosoveru segmentu, atbrīvojot tikai pilsētas mazās automašīnas. Bet pieprasījums rada piedāvājumu, un 2022. gadā uzņēmuma modeļu klāstā parādīsies pirmais crossover.

Smart apzinās sava lēmuma ironiju - uzņēmums tika dibināts, lai ražotu alternatīvas automašīnas tiem, kurus neapmierina lielās automašīnas. Tomēr pēdējos gados pieprasījums ir mainījies uz krosoveriem, un, lai saglabātu peļņu, uzņēmumiem tie ir jāražo.

Itālijas izdevums Motori Online atklāja, ka bez nosaukuma jaunais Smart modelis (fotoattēlā Smart For Stars) sasniegs četru metru garumu - gandrīz par 1,4 metriem vairāk nekā Smart ForTwo.

Krosoveriem tiks izstrādāta unikāla platforma ar Geely speciālistu piedalīšanos. Starp citu, Ķīnas zīmols 2019. gadā iegādājās 50 procentu akciju Smart. Uzņēmumam pieder arī kontrolpaketes Volvo, Lotus, Polestar un vairākās citās.

Pirmais Smart krosovers būs elektrisks, ar 78 kWh litija jonu akumulatoru. Motori Online raksta, ka brauciena attālums ar vienu uzlādi būs aptuveni 400 kilometru. Kāds disks iegūs krosoveru, joprojām nav zināms.

 AN0-fIIp5Ys.jpg

pNRHrkOkfLQ.jpg

B5NpBSRcT9k.jpg

kxAXte-FA0g.jpg

IUsOFeqK_Ng.jpg